Korte productbeschrijving
De Ruijter Vlokfeest is een verrassende combinatie van chocoladevlokken en vanillevlokken, ideaal als smaakvol broodbeleg. Deze mix brengt variatie en zoetigheid aan je ontbijt of tussendoortje, en zorgt voor een feestelijk gevoel bij iedere hap.
Productkenmerken
- Unieke mix van chocolade- en vanillevlokken die veelzijdig te gebruiken is: op brood, beschuit, yoghurt, cappuccino of gewoon als snack.
- Een praktische verpakking met 200 gr inhoud, zodat je voldoende hebt voor meerdere momenten van genieten.
- De cacao in De Ruijter Vlokfeest is afkomstig van Rainforest Alliance gecertificeerde boerderijen, wat betekent dat er aandacht is voor mens en natuur.
Ingrediënten
Suiker, magere cacao, cacaoboter, gehard plantaardig vet (palmpit), dextrose, TARWEzetmeel, emulgator (SOJAlecithine), aroma, kleurstof (beta-caroteen).
Allergie-informatie
Bevat cacao en melk.
Voedingswaarden per 100 gram
- Energie: 1886 kJ / 451 kcal
- Vet: 14 g
- Waarvan verzadigd: 10 g
- Koolhydraten: 76 g
- Waarvan suikers: 74 g
- Eiwitten: 2,6 g
- Zout: 0,01 g
De Ruijter Vlokfeest biedt een smaakvolle en feestelijke toevoeging aan je ontbijt of tussendoortje, met een zorgvuldige selectie van ingrediënten en aandacht voor duurzaamheid. Zo geniet je niet alleen van heerlijke smaken, maar ook van een bewuste keuze.


